Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcap77%Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcap23%Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 105 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 105 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 105, Dum Sept 29, 2024 2:26 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
yoonutz
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
Wanted|Jason
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
tRoIa3D
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
luci1200
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
Wanted|Koko
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
SoSo
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
3n!gM@
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
silviu
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_lcapServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_voting_barServer non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!

In jos 
+2
v3lcr0md
yoonutz
6 participanți
AutorMesaj
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeVin Sept 11, 2009 1:12 pm

Dupa mai multe lungi negocieri cu diferite persoane, am achizitionat un server de Counter-Strike hostat 24/7 cu 22 sloturi de la firma de hosting fdns, impreuna cu SexyBoy iar site-ul va fi gata in jurul Craciunului.


Ultima editare efectuata de catre yoonutz in Dum Iun 20, 2010 3:29 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Site in constructie,si un server hostat non-stop in curand   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeVin Sept 11, 2009 4:36 pm

Doar daca vei gastiga la negocieri ! Yo zic ca va fi o idee buna !!Dar sv va fi tot de zm sau cs normal ?
Sus In jos
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 12:14 am

Serverul care va fi hostat non-stop va fi unul tip normal.
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Site in constructie, si un server hostat Non-Stop in curand!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:53 pm

a perfect thx pt raspuns
Sus In jos
tRoIa3D
Administrator
Administrator
tRoIa3D


Numarul mesajelor : 135
Reputatie : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeDum Sept 27, 2009 4:00 pm

Yonutz,sper faci non-stop svr zm...
Sus In jos
Wanted|Ammo

Wanted|Ammo


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 38
Localizare : Petresti , Jud. Alba

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeMar Oct 06, 2009 10:14 am

Ar fi perfect daca ai face sv non-stop ... dar cum zicea si troia2 nu te razgandesti sa l faci pe cel de zm ?
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Site in constructie,si un server hostat non-stop in curand   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeMar Oct 06, 2009 3:47 pm

yoonutz dar 15 E/luna e cam mult ... ar fi bn 7 E / pe sapt sau 30 / 1 an
Sus In jos
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeMier Oct 07, 2009 11:55 am

Am gasit niste oameni seriosi, cei mai de treaba din Romania zic eu... Reteaua fdns, si hostul la ei este 12 euro pe luna pentru server cu 22 sloturi, cred ca am sa iau de la ei.
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
tRoIa3D
Administrator
Administrator
tRoIa3D


Numarul mesajelor : 135
Reputatie : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeMier Oct 07, 2009 2:09 pm

yonutz sa nu renunti host fdns k eu cand am timp sa fac host fdns.yonutz oricum no spui la cineva ce avem adresa noi sa tin gura Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Icon_arrow eu si yonutz o sa luam server non-stop.
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Site in constructie,si un server hostat non-stop in curand   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeDum Oct 25, 2009 6:58 pm

yoonutz cum sunt negocierile ?cv pana akm ?
Sus In jos
3n!gM@
VIP
VIP
3n!gM@


Numarul mesajelor : 64
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/08/2009
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:32 pm

cei de la fdns sunt de treaba un prieten de al meu a luat un server de la ei dar nu cu 22 sloturi nu mai tin bine minte dar a mers perfect serverul
Sus In jos
luci1200

luci1200


Numarul mesajelor : 109
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/11/2009

Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitimeSam Feb 13, 2010 9:25 pm

si eu am auzit de ei ca sunt buni .. si mam convins .. dar eu zic sa facem sv de zm pe non stop ! asa multa lume ar afla de el .. si in cazul in care e non stop .. se strange din ce in ce mai multa lume ! happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! Empty
MesajSubiect: Re: Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!   Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Server non-stop achizitionat! Site gata pana la Craciun!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sever Non-Stop Deschis/Non-Stop Full
» probleme mari ionutz
» [Sondaj]ce fel vreti sa fie sv non-stop
» Nou Site Pluginuri !!
» Date server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Forum :: Anunturi/Stiri-
Mergi direct la: