Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap77%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap23%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
yoonutz
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
Wanted|Jason
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
tRoIa3D
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
luci1200
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
Wanted|Koko
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
SoSo
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
3n!gM@
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
silviu
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcapSondaj care este cel ma corect admin ? I_voting_barSondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 Sondaj care este cel ma corect admin ?

In jos 
5 participanți

CAre este cel mai corect admin ?
Yoonutz
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap50%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
Wanted|Jason
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap38%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
troia2
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap12%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
shoseta
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap0%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ls-Trick
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap0%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
R3sTar7
Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_lcap0%Sondaj care este cel ma corect admin ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: Sondaj care este cel ma corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeSam Oct 03, 2009 2:58 pm

SA vedeam care este ! Sondaj care este cel ma corect admin ? Icon_exclaim
Sus In jos
Speedy Gonzales
VIP
VIP
Speedy Gonzales


Numarul mesajelor : 223
Reputatie : 19
Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Urziceni

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj care este cel ma corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeSam Oct 03, 2009 5:00 pm

Se stie deja cine e cel mai corect admin! Si acela e Yoonutz! Sondaj care este cel ma corect admin ? Icon_cool
Sus In jos
http://dementics-ro.forumz.ro
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: care este cel ma corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeDum Oct 04, 2009 8:15 am

eh batalia e intre jason shi yoonutz P.S. (yo am votat pentru yoonutz) Sondaj care este cel ma corect admin ? Icon_cheers
Sus In jos
Wanted|Ammo

Wanted|Ammo


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 38
Localizare : Petresti , Jud. Alba

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: lol   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeDum Oct 04, 2009 8:57 am

mai uitat pe mn... glumeam ... no hard feelings :lol!:


Ultima editare efectuata de catre Wanted|Ammo in Mar Oct 06, 2009 10:06 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: nestimtitule dc esti asa   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeDum Oct 04, 2009 9:00 am

macar baga toti admini care joaca pe sv nu cei care stau
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: CAre este cal mai corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeDum Oct 04, 2009 9:33 am

sca ammo shi koko yo nus calc sa tin minte toti adminii .iam bagat pe care ii stiu big grin scz mult
Sus In jos
tRoIa3D
Administrator
Administrator
tRoIa3D


Numarul mesajelor : 135
Reputatie : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj care este cel ma corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitimeVin Noi 06, 2009 8:09 pm

Sinceritatea mea a fost buni frati lui Wanted.

Eu il multumesc pe Fratii Wanted care au fost buni cu mine si ei respesct cu mine si imi place de fratii wanted cum joaca cs si cu chaturi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sondaj care este cel ma corect admin ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj care este cel ma corect admin ?   Sondaj care este cel ma corect admin ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sondaj care este cel ma corect admin ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este cel mai vechi admin ?
» Sondaj pentru Admin.
» [Sondaj]ce fel vreti sa fie sv non-stop
» Ce joc va place sa jucati?
» Anunt pentru cei care pot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Diverse :: Sondaje-
Mergi direct la: