Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
am o problema cu csu... I_vote_lcap77%am o problema cu csu... I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
am o problema cu csu... I_vote_lcap23%am o problema cu csu... I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 46 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 46 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 46, Dum Sept 29, 2024 2:19 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
am o problema cu csu... I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
am o problema cu csu... I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
am o problema cu csu... I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
am o problema cu csu... I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
am o problema cu csu... I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
am o problema cu csu... I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
am o problema cu csu... I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
am o problema cu csu... I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
am o problema cu csu... I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
yoonutz
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
Wanted|Jason
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
tRoIa3D
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
luci1200
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
Wanted|Koko
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
SoSo
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
3n!gM@
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
silviu
am o problema cu csu... I_vote_lcapam o problema cu csu... I_voting_baram o problema cu csu... I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 am o problema cu csu...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
silviu

silviu


Numarul mesajelor : 49
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2009

am o problema cu csu... Empty
MesajSubiect: am o problema cu csu...   am o problema cu csu... I_icon_minitimeMier Oct 07, 2009 6:52 pm

cand imi instalez counterul ala romania 1.6 v2.0 imi apar niste virusi si cand se termina instalarea nu am tot ce imi trebuie....mai demult imi mergea cs dar azi nam mai putut sa intru in cs
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

am o problema cu csu... Empty
MesajSubiect: am o problema cu csu...   am o problema cu csu... I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 6:22 am

hmmmmmm cred ca o fi o problema cu cal tau sau de la net sunt sigur ce exista o explicatie logica dar yo nu o pot da am o problema cu csu... Icon_cheers bft
Sus In jos
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

am o problema cu csu... Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu csu...   am o problema cu csu... I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 12:10 pm

Nu are niciun virus cs-ul. Oi avea tu in alta parte prin calculator.
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
Wanted|Ammo

Wanted|Ammo


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 38
Localizare : Petresti , Jud. Alba

am o problema cu csu... Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu csu...   am o problema cu csu... I_icon_minitimeSam Oct 10, 2009 9:29 am

Si eu am patit la fel...Am instalat si nu mi aparea anumite fisiere , inclusiv executabilul...sterge-l si downloadeaza-l iara si iti va merge...eu unu asa am facut si imi merge acum...
Sus In jos
Continut sponsorizat





am o problema cu csu... Empty
MesajSubiect: Re: am o problema cu csu...   am o problema cu csu... I_icon_minitime

Sus In jos
 
am o problema cu csu...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o problema cu cs-ul...:|
» am o problema cu csu...
» am o problema cu csu...
» problema cu cs
» Am o problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Counter-Strike 1.6 :: Probleme legate de CS-
Mergi direct la: