Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
in legatura cu laserele I_vote_lcap77%in legatura cu laserele I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
in legatura cu laserele I_vote_lcap23%in legatura cu laserele I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
in legatura cu laserele I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
in legatura cu laserele I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
in legatura cu laserele I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
in legatura cu laserele I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
in legatura cu laserele I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
in legatura cu laserele I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
in legatura cu laserele I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
in legatura cu laserele I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
in legatura cu laserele I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
yoonutz
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
Wanted|Jason
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
tRoIa3D
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
luci1200
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
Wanted|Koko
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
SoSo
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
3n!gM@
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
silviu
in legatura cu laserele I_vote_lcapin legatura cu laserele I_voting_barin legatura cu laserele I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 in legatura cu laserele

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

in legatura cu laserele Empty
MesajSubiect: in legatura cu laserele   in legatura cu laserele I_icon_minitimeSam Oct 10, 2009 11:05 am

ioonut am o intrebare, cand te face sv zombye apoi pun lasere dc laseru imi scade din viata chiar daca is zombye si laseru e rosu? daca trec odata prin el imi scade din viata daca trec a doua oara numi mai face nimic, fazai ca scade 100 hp asta ma deranjeaza :bounce: :bounce: :bounce:
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

in legatura cu laserele Empty
MesajSubiect: in legatura cu laserele   in legatura cu laserele I_icon_minitimeSam Oct 10, 2009 6:58 pm

eh sunt deacord cu jason in legatura cu laserele Lol iti scade din hp normal laserul nui face nimic zmului...normal albastru kill zm rosu kill humans big grin
Sus In jos
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

in legatura cu laserele Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu laserele   in legatura cu laserele I_icon_minitimeSam Oct 10, 2009 8:02 pm

Asta inseamna ca ai fost in echipa Counter-Terrorists inainte de primul zombie, si laserul te ia din aceeasi cauza, dar doar odata iti ia din viata... de vina poate sa fie si pluginul de lasere care verifica playerul la inceput de runda si inca odata cand laserul este in contact cu jucatorul respectiv, am sa umblu prin ".sma" sa vad care e treaba...
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

in legatura cu laserele Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu laserele   in legatura cu laserele I_icon_minitimeSam Oct 10, 2009 8:56 pm

ok ms mult big grin
Sus In jos
Continut sponsorizat





in legatura cu laserele Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu laserele   in legatura cu laserele I_icon_minitime

Sus In jos
 
in legatura cu laserele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o intrebare de ce am pingul sau lagul asa de mare ajutatima sa fac cela in legatura cu asta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Counter-Strike 1.6 :: Probleme legate de CS-
Mergi direct la: