Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcap77%imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcap23%imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 25 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 25 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
yoonutz
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
Wanted|Jason
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
tRoIa3D
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
luci1200
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
Wanted|Koko
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
SoSo
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
3n!gM@
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
silviu
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcapimi pare rau sa zic asta dar merita I_voting_barimi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 imi pare rau sa zic asta dar merita

In jos 
2 participanți

Vreti sa l scoatem pe white din admini
DA
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcap89%imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
NU
imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_lcap11%imi pare rau sa zic asta dar merita I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Total voturi : 9
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

imi pare rau sa zic asta dar merita Empty
MesajSubiect: imi pare rau sa zic asta dar merita   imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeVin Noi 20, 2009 8:01 pm

Just*Wh!te*LT is cam ia in cap cu adminu lui asa ca fac acest lucru sa vad parerea tuturor


Ultima editare efectuata de catre Wanted|Koko in Vin Noi 20, 2009 8:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

imi pare rau sa zic asta dar merita Empty
MesajSubiect: Re: imi pare rau sa zic asta dar merita   imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeVin Noi 20, 2009 8:03 pm

yonut daca citesti pls fa valabil acest sondaj daca nu inchidel cum vr dar o sa vezi ca aprope toti il vor afar pt cea ce face ca injura denuma si se ia cu noi in gura nici nu poti juca pe sv atat te bate la cap
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

imi pare rau sa zic asta dar merita Empty
MesajSubiect: Re: imi pare rau sa zic asta dar merita   imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitimeVin Noi 20, 2009 8:09 pm

de acord la injurat
pe fratele meu doar ca ia zis sa mai lase jetu
Sus In jos
Continut sponsorizat





imi pare rau sa zic asta dar merita Empty
MesajSubiect: Re: imi pare rau sa zic asta dar merita   imi pare rau sa zic asta dar merita I_icon_minitime

Sus In jos
 
imi pare rau sa zic asta dar merita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ASTA mi se pare interesant
» Imi pare rau ca nu am putut deschide serverul 11-14 august
» uitativa la asta
» am o intrebare de ce am pingul sau lagul asa de mare ajutatima sa fac cela in legatura cu asta?
» Cum scap de eroarea asta:send... don`t send

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Diverse :: Sondaje-
Mergi direct la: