Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
reclamatie admin inapt! I_vote_lcap77%reclamatie admin inapt! I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
reclamatie admin inapt! I_vote_lcap23%reclamatie admin inapt! I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 30 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 30 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
yoonutz
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
Wanted|Jason
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
tRoIa3D
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
luci1200
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
Wanted|Koko
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
SoSo
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
3n!gM@
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
silviu
reclamatie admin inapt! I_vote_lcapreclamatie admin inapt! I_voting_barreclamatie admin inapt! I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 reclamatie admin inapt!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[diveRtis]

avatar


Numarul mesajelor : 31
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/01/2010

reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 7:57 pm

Minunatul admin fnatic. MSi f0restw0w da destroyuri pe paine fara motive !! . Am intrat azi pe server (azi am si aflat de srv de la yonutz) si joc... joc... si vede omu ca nu ma poate face si eu ii dau HS la greu... dar ce nu a vazut el ca dau si la corp si la cap ...SuperAdminu crede ca am aim (eu incercam sai explic ca nu dau numai hs) si imi da destroy reclamatie admin inapt! Icon_mad reclamatie admin inapt! Icon_mad reclamatie admin inapt! Icon_mad reclamatie admin inapt! Icon_mad Apai ce sa zic ce mai server aveti !!! ..Apropo te rog foarte frumos sa imi dai un demo ..Banuiesc ca inainte de un destroy se face demo... Spor la cs .. ne vedem la competitia aia sau ceo fii pe serveru vost..
Sus In jos
[diveRtis]

avatar


Numarul mesajelor : 31
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/01/2010

reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 8:00 pm

Sa mentionez ca am luat si BAN ...
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 1:43 pm

Auzi iti dau un sfat, dak vr sa joci un cs distractiv joaca pe sv zm al luy yoonut ca pe sv normal sexyboy se ocupa de admini (la dat admini ma refer) si da tot pusti retardati care nu stiu ce e aia amx_ss, sau sa dea demo prin care sa demonsterze ca ai cod, daka esti mai bun ca ei nu le convine si da direct destroy ca sa nu ai dovezi cum ca tio dat kick sau ban , dak iti da destroy iti sterge si tot din consola si nu ai dovada

Eu miam primit pe putin 7 destroy, dar nu ma deranjeaza ca mai intru cateodata numa sa iii enervez pe uniii ii execut si dupa cateva ture iara imi da destroy, intru iara cu alt nume si iara ii fac happy)
Sus In jos
[diveRtis]

avatar


Numarul mesajelor : 31
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/01/2010

reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 2:46 pm

Dami si mie un ip de la serveru ala de zombye... si totusi nui chiar asa sa nu ma enervez... imi trasneste tot csu un noob amarat si iar tre sa il instalez .. Macar de ar da fuck off ca dalea pote sami dea cate vrea .
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 4:49 pm

Sv zm al lui yoonut, nu sunt nooby ca admini, si sv e kool, ip 85.122.130.130:27015
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie admin inapt! Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie admin inapt!   reclamatie admin inapt! I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie admin inapt!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am gresit eu
» Model de Reclamatie si Sanctiuni
» Reclamatie Andrei.M
» Reclamatie atom
» reclamatie strumph

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: CS.SloboziaCs.CoM :: Reclamatii-
Mergi direct la: