Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcap77%Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcap23%Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 83 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 83 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 83, Dum Sept 29, 2024 2:23 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
yoonutz
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
Wanted|Jason
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
tRoIa3D
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
luci1200
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
Wanted|Koko
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
SoSo
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
3n!gM@
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
silviu
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_lcapTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_voting_barTragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei

In jos 
+3
v3lcr0md
Wanted|Jason
yoonutz
7 participanți
AutorMesaj
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 12:51 pm

In urma tragerilor la sorti meciurile au picat astfel:

1. Wanted|Jason vs. *TGR|RoBy*
2. speedmhs vs. fnatic.MSi f0restw0w

3. Samuray vs. Shoseta
4. Danger vs. Ls-Trick

5. 3n!gM@ vs. Wanted|Koko
6. ^_^FeNoMeN^_^ vs.
[diveRtis]

7.
`aLEx vs. prince
8. kenny vs. ox'd^bOOm

Am grupat meciurile cate doua astfel incat invingatorul din primul meci sa aiba meci in sferturi cu invingatorul din cel de al doilea meci. De ex. in grupa 3-4 primul meci este castigat de Samuray si al doilea de Ls-Trick deci vor fi adversari in sferturi.

Puteti negocia aici ora meciului cu adversarul.

Important: Nu este obligatorie ca ordinea meciurilor sa fie aceasta pe care am facut-o eu, dar grupele raman aceleasi.



Ultima editare efectuata de catre yoonutz in Mar Ian 19, 2010 1:39 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 1:51 pm

koooool Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Icon_smile Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Icon_smile Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Icon_smile
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 2:31 pm

super ta Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Icon_rr reee
Sus In jos
Samuray
Moderatorr
Moderatorr
avatar


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : -6
Data de inscriere : 19/12/2009

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 4:37 pm

sa te vad shoseta
Sus In jos
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 4:56 pm

Enigma cad vr sa avem meci scire aici o ora si iti rasp sau dami si id u sa vb k bafta alll
Sus In jos
silviu

silviu


Numarul mesajelor : 49
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/07/2009

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 5:57 pm

lol.....nici nul cunosc pe boom...dar va fi un meci scurt asta stiu asta:))
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 7:49 pm

Scurt in ce fel, ca ai pierdut Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Lol Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Lol Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Lol
Sus In jos
GeoBadBoy

avatar


Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 1
Data de inscriere : 11/01/2010

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeSam Ian 16, 2010 1:21 pm

adversarul meu nu a mai dat deloc pe forum angry vreau sa joc cu alt cineva :X
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitimeSam Ian 16, 2010 1:23 pm

si eu is in aceasi situatie nu dau de adversaru meu nici pe forum nici pe mess
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei Empty
MesajSubiect: Re: Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei   Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tragerile la sorti pentru Optimile Cupei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulamentul si Premiile Cupei
» Finalele Cupei SloboziaCs
» cerere pentru tot ZM-ul
» De la mn pentru yoonutz ! ;)
» Pentru partenerii comunitatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Cupa SloboziaCs (1 vs 1) :: Meciurile Cupei-
Mergi direct la: