Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcap77%AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcap23%AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
yoonutz
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
Wanted|Jason
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
tRoIa3D
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
luci1200
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
Wanted|Koko
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
SoSo
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
3n!gM@
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
silviu
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_lcapAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_voting_barAM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 9:35 am

Puke
Descriere: Cu ajutorul acestui plugin puteti vomita pe server

Descarcare: http://www.esnips.co...c/efe456a3-6122 ... reamcs.com

Instalare:
1. Fisierul puke.sma il puneti in addons/amxmodx/scripting
2. Fisierul puke.amxx il puneti in addons/amxmodx/plugins
3. Intrati in fisierul addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati la urma:

Cod: puke.amxx


4. Folderul sound/puke il mutati in cstrike/sound

Cvar-uri (se adauga in fisierul amxmodx\configs\amxx.cfg):

amx_maxpukes 6 - Numarul maxim in care un jucator poate voma in timpul unei runde
amx_puke_admin 0 - 0 (toti jucatorii pot ejacula); 1 (doar adminii cu acces ADMIN_LEVEL_A pot ejacula)


Utilizare:
Pentru a putea vomita, jucatorul trebuie sa bindeze o tasta ca mai jos.
Exemplu:
bind TASTA COMANDA
bind X puke



Comenzi publice (se tasteaza in joc prin apasarea tastei Y):
/puke - va afiseaza informatii utile despre acest plugin
Sus In jos
Speedy Gonzales
VIP
VIP
Speedy Gonzales


Numarul mesajelor : 223
Reputatie : 19
Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Urziceni

AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: Re: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:11 pm

Scarbos dar misto! big grin
Sus In jos
http://dementics-ro.forumz.ro
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeDum Feb 14, 2010 8:35 am

acest plugin il folosesc la srv meu big grin
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeDum Feb 14, 2010 8:37 am

pacat ca nu exista unu care sa calci pe caravru sau sa plangi pe el happy))) sau sa faci trebuta mare big grin p el sau unu care zombie mananca cadavru unui om parca chiken se numea nush bn winking
Sus In jos
Speedy Gonzales
VIP
VIP
Speedy Gonzales


Numarul mesajelor : 223
Reputatie : 19
Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Urziceni

AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: Re: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitimeDum Feb 14, 2010 1:35 pm

Pluginurile pe care le-ai zis exista dar se face greu rost de ele!
Sus In jos
http://dementics-ro.forumz.ro
Continut sponsorizat





AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! Empty
MesajSubiect: Re: AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !   AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
AM GASIT PLUGIN CARE VOMITA PE SV !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unu care zice P--A in direct :))
» plugin pt sv
» Alt plugin :))))))))))))
» Plugin pt sv(s)
» un plugin pt cs sv ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Counter-Strike 1.6 :: Pluginuri-
Mergi direct la: