Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcap77%Alte jocuri inafara de CS I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcap23%Alte jocuri inafara de CS I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 96 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 96 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 96, Dum Sept 29, 2024 2:24 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
yoonutz
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
Wanted|Jason
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
tRoIa3D
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
luci1200
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
Wanted|Koko
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
SoSo
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
3n!gM@
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
silviu
Alte jocuri inafara de CS I_vote_lcapAlte jocuri inafara de CS I_voting_barAlte jocuri inafara de CS I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 Alte jocuri inafara de CS

In jos 
+3
v3lcr0md
R3sTar7
yoonutz
7 participanți
AutorMesaj
yoonutz
Detinator
Detinator
yoonutz


Numarul mesajelor : 238
Reputatie : 13
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Slobozia

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeSam Iul 11, 2009 11:50 pm

Ma intrebam ce jocuri mai jucati voi inafara de CS? Eu unul, mai joc uneori Left 4 Dead (alta productie Valve), un joc foarte interesant, cu o poveste "horror" sa zic asa, un oras plin de zombie, defapt o regiune infectata in urma unui virus. In joc sunt 4 charactere (Bill, Frank, Luis, Zoey), care sunt imuni la virusi si incearca sa gaseasca o scapare... dar de fiecare data cand termina misiunea finala a unui capitol, afla ca pilotul elicopterului/barcii/avionului sunt infectati si ei cu virusul respectiv, si din nou o iau de unde au inceput... in fine pentru mai multe detalii, google sau youtube ! Va recomand sa-l incercati!

Jocuri vechi jucate: GTA Series (GTA III, Vice City, San Andreas), Conquer Online, Fifa, NFS...
Propuse: Left 4 Dead 2 (Cand apare)


Ultima editare efectuata de catre yoonutz in Dum Iul 19, 2009 6:43 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://sloboziacs.forum.st
R3sTar7

avatar


Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/04/2009

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeMier Iul 15, 2009 1:27 pm

Worms 4 Mayhem --> o lume de viermi diferite harti 3D 100% si este destul de tare...
poti demola / construii arme / ucide alti viermi

Worms Armagedon --> o lume de viermi diferite harti 2D 100%
demolezi harta / construiesti harti / ucizi viermi
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Alte jocuri in afara de cs   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeMar Sept 29, 2009 7:05 am

Ei bn Warld of warcraft lv 60 Warld of warcraft lv 70 Burning Crusade,Walrd of Warcraft lv 80 Wrath of the lich king !Io mil mai iau pe CAtaclysm lv 85 in iarna anului 2010 !Sau prescuratere la warld of warcraft wow !
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeMar Sept 29, 2009 7:20 pm

cs e principalul joc care il joc acum dar mai joc si trakmania sunrise si flatout, nus cum e left 4 dead ca nu am jocul mam uitat p youtube si pare super beton.

jocury jucate: Worms - un joc de distractie maxima, need for speed, unreal ,mortal kombat, mugen- un joc de lupte 1 la 1 care il poti modifica si sa adaugi cati playery vrei ,doar ii descarci de pe internetet si ii adaugi super jocu, n64 - un set de jocury mai mici foarte distractive,rollcage, crash day- un jc cv gen flatout dar ca ai acces si la arme rachete si mitraliere si are mult mai multe moduri de a juca decat flatout si altele nu mai numar ca am cam mult........ 🎅
Sus In jos
Speedy Gonzales
VIP
VIP
Speedy Gonzales


Numarul mesajelor : 223
Reputatie : 19
Data de inscriere : 31/05/2009
Localizare : Romania, Jud. Ialomita, Urziceni

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeSam Oct 03, 2009 5:29 pm

Alte jocuri inafara de CS Icon_cool Yo cel mai mult joc cs dar mai joc nfs carbon dar si gta si altele...
Sus In jos
http://dementics-ro.forumz.ro
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:33 am

tie iti plac jocurile cu masini killuri etc de aia ai un motociclist la avatar lolz Alte jocuri inafara de CS Lol
Cum zice si Yoonutz In Data de :17-11-2009 APARE Left 4 dead (2) nu mai e multttt ...Personajele sunt altfel batalia are loc pe zi.Dar pacat de zoey ,Francis,Bill,Louis erau tari ma roggg.Akm poti omora zombi cu pusca ,chitara ,Paleta de mancare drujba un cutitttt imensssss.Alti infectati mie numi place muierea aia care scuipa aci yuc.Partea cu unu care se suie pe capul survivorilor cred ca vrea sa le ia ccapul etc,A Hunterul,smokerul,boomerul,tankul sunt shi iei akm a aparut alul ca tanckul darrrr Are un prat slab shi unu mareeeeee poate lua survivorul shi sa dea cu el de pamanta ...Akm politisti zms au casca ...MAi e un zm ca un salbatic gol cred .Eh shi asta e joC Left 4 dead (2) Adio cu left 4 dead sad( a fost tare...
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:39 am

UN JOC PREFERAT MIE MULTTTT poate mai mult decat csul ...







Call of Duty (4) !
Un joc tare care tb sa faci missiuni tot felul de chesti ...Aklo omori arabi rusi ..Salvezi oameni Dar !
Va aparea !



Call of Duty !
Modern Warfare (2)
Call of duty 5 6 au fost Mw De la infinity ward
Vil recomanda ii super tare dar mw 2 na aparut cand apare shi pe mw 1 Cod 4 MW shi Cod Mw 2 !
Sus In jos
3n!gM@
VIP
VIP
3n!gM@


Numarul mesajelor : 64
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/08/2009
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:17 pm

si eo dabea astept sa apara call of duty modern warfare 2 l-am terminat pe 1 pe world at war final fronts pentru ps2 pe 2 si left 4 dead am auzit ca 2 o sa fie super iar p net la gameplay am vazut k depasheste la grafica left 4 dead 1
Sus In jos
luci1200

luci1200


Numarul mesajelor : 109
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/11/2009

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:58 pm

eu mai joc si gta`uri .. cs cel mai mult .. si metin .. multe jocuri .. WWE .. multe
Sus In jos
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 9:26 am

Akm va aparea World of Warcraft cataclysm level 85 pe 24 septembrie park 2010 big grin
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alte jocuri inafara de CS Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri inafara de CS   Alte jocuri inafara de CS I_icon_minitime

Sus In jos
 
Alte jocuri inafara de CS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Diverse :: Discuti Libere-
Mergi direct la: