Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcap77%As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcap23%As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Dum Sept 29, 2024 12:24 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
yoonutz
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
Wanted|Jason
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
tRoIa3D
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
luci1200
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
Wanted|Koko
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
SoSo
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
3n!gM@
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
silviu
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_lcapAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_voting_barAs vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat Empty
MesajSubiect: As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat   As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 1:19 pm

Eu doar am vrut sa am admin.Ca Iont ma punea sa fac cerere. Dar eu daca stiam facem cate imi zicea EL PANA acum.Si daca Ionut chiar vrea o prietena eu i-as da cate ar vrea el.Eu doar am facut ce mi-a stat in cale. Si daca Ionut nu m-ar mai pune sa fac cerere si mi-ar da admin asa as tine redirecte pentru server.Si incodata Imi pare rau pentru ce am facut.Si acum stiu ca daca ma prindeti pe sv imi dati destroy.Toti adminii vor asta.imi pare rau sad(sad(:sad(sad(sad(sad(sad(
Sus In jos
 
As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere pentru tot ZM-ul
» As vrea si eu un grad mai mare
» Cine vrea sa faca echipa cu mn la un srv d ZM:D
» Am primit slay pe nedrept si as vrea sa aflu motivu
» De la mn pentru yoonutz ! ;)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Forum :: Anunturi/Stiri-
Mergi direct la: