Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcap77%As vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcap23%As vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 97 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 97 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 97, Dum Sept 29, 2024 2:25 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
yoonutz
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
Wanted|Jason
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
tRoIa3D
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
luci1200
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
Wanted|Koko
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
SoSo
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
3n!gM@
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
silviu
As vrea si eu un grad mai mare I_vote_lcapAs vrea si eu un grad mai mare I_voting_barAs vrea si eu un grad mai mare I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 As vrea si eu un grad mai mare

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Samuray
Moderatorr
Moderatorr
avatar


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : -6
Data de inscriere : 19/12/2009

As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeSam Dec 19, 2009 1:54 pm

Nu mi se pare corect ca la colonel sa nu poti sa dai ban asa ca sebi vreau grad mai mare.
Sus In jos
SexyBoy
Moderatorr
Moderatorr
SexyBoy


Numarul mesajelor : 35
Reputatie : -1
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Slobozia

As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeSam Dec 19, 2009 3:32 pm

srry cat timp nu tii redirecte nu postezi banuri si nu faci ore nu primestii
Sus In jos
Wanted|Jason

Wanted|Jason


Numarul mesajelor : 181
Reputatie : 8
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Sebes , Jud. Alba

As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeSam Dec 19, 2009 8:23 pm

nu vad pt ce var tr grad de ban dak e de dat ban se ocupa ownerii, nui asa?
Sus In jos
Samuray
Moderatorr
Moderatorr
avatar


Numarul mesajelor : 37
Reputatie : -6
Data de inscriere : 19/12/2009

As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeDum Dec 20, 2009 5:21 am

ba janson nai minte? cum sa se ochupe owneri ceai patit se ocupa toti admini inafara de soldat si sergent
Sus In jos
LooSSper

LooSSper


Numarul mesajelor : 10
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 27

As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:40 pm

contra noob ratat ce esti sebi e frtele meu u ai terminato cu servarele astea doua iti dau o ban daca mai ocupi forumu happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





As vrea si eu un grad mai mare Empty
MesajSubiect: Re: As vrea si eu un grad mai mare   As vrea si eu un grad mai mare I_icon_minitime

Sus In jos
 
As vrea si eu un grad mai mare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plecat la mare..
» Neppy ~ Vrea moderator
» As vrea sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat
» Cine vrea sa faca echipa cu mn la un srv d ZM:D
» am o intrebare de ce am pingul sau lagul asa de mare ajutatima sa fac cela in legatura cu asta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: CS.SloboziaCs.CoM :: Cereri Admine-
Mergi direct la: