Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
Am o problema cu serverul I_vote_lcap77%Am o problema cu serverul I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
Am o problema cu serverul I_vote_lcap23%Am o problema cu serverul I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 35 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 35 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 129, Dum Sept 29, 2024 2:29 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
Am o problema cu serverul I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
yoonutz
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
Wanted|Jason
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
tRoIa3D
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
luci1200
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
Wanted|Koko
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
SoSo
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
3n!gM@
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
silviu
Am o problema cu serverul I_vote_lcapAm o problema cu serverul I_voting_barAm o problema cu serverul I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 Am o problema cu serverul

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
v3lcr0md

v3lcr0md


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : Bucuresti

Am o problema cu serverul Empty
MesajSubiect: Am o problema cu serverul   Am o problema cu serverul I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 6:26 pm

deci am la favourites sv cand dau sa ma conectez sa incarca putin shi apoi sunt desconectat motiv kicked :scrie in rus ... Am o problema cu serverul Icon_pale Am o problema cu serverul Icon_pale Am o problema cu serverul Icon_pale Am o problema cu serverul Icon_pale
Sus In jos
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

Am o problema cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema cu serverul   Am o problema cu serverul I_icon_minitimeVin Ian 15, 2010 6:30 pm

da si mie ip pe pm si incerc si eu poate iti da timeout sau poate e din rusia si nu te lasa sa intri din alta tara Am o problema cu serverul Icon_razz
Sus In jos
 
Am o problema cu serverul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema cu serverul
» Imi pare rau ca nu am putut deschide serverul 11-14 august
» Vreau Admin Fiind Ca Sa Fie Serverul Fara Codati Si Frumos:X:X:X
» Serverul ...:::[ZM]SloboziaCs.Idle.Ro:::... atacat de hackeri, data 24 iulie 2009.
» am o problema cu csu...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Counter-Strike 1.6 :: Parerile voastre legate de servere-
Mergi direct la: