Slobozia Counter-Strike Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Slobozia Counter-Strike Community

Copyright © Comunitatea SloboziaCs, 2009 - 2011.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Sondaj
Vreti sa cada Guvernul "Boc"?
Da
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcap77%inka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Nu
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcap23%inka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
Total voturi : 13
Adresa ta IP
IP
Cine este conectat?
În total sunt 24 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 24 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Dum Sept 29, 2024 12:24 am
Ultimele subiecte
» Counter-Strike 1.6 Romania v2.0
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeMar Ian 08, 2013 8:40 pm Scris de yoonutz

» Bani pe net cu Clixsense
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeSam Ian 05, 2013 8:36 am Scris de yoonutz

» problema cu cs!
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 3:58 pm Scris de ric63

» Cum sa faci bani pe net cu neobux
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm Scris de yoonutz

» MuAddicted
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:11 am Scris de RobyMapping

» Important: Model reclamatie
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 5:07 pm Scris de Samuray

» Cerere Admin
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:58 pm Scris de Samuray

» Se va deschide sv!!!
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 4:49 pm Scris de Samuray

» cerere unban
inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeDum Mai 01, 2011 1:01 pm Scris de Samuray

Top postatori
v3lcr0md
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
yoonutz
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
Speedy Gonzales
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
Wanted|Jason
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
tRoIa3D
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
luci1200
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
Wanted|Koko
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
SoSo
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
3n!gM@
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
silviu
inka ceva cu care am dificultati I_vote_lcapinka ceva cu care am dificultati I_voting_barinka ceva cu care am dificultati I_vote_rcap 
Staff-ul SloboziaCs
yoonutz troia2
Parteneri
forum gratuit
google.ro
Me And Games
Most Wanted Server
DemoniCS
Secolul 21
ROU Skilled Players
Salmen -Community
cscentru.forumz.ro

 

 inka ceva cu care am dificultati

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sasuke

avatar


Numarul mesajelor : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 29
Localizare : jud.Botosani

inka ceva cu care am dificultati Empty
MesajSubiect: inka ceva cu care am dificultati   inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:25 pm

fratilor cand ma joc pe sv de deathrun imi da fatal error si imi zice asa:Mod_NumForNume:models/headcrabT.mdl not found datimi si mie un link de unde il pot descarca si sami ziceti de unde pot lua un game master mai nou pentru ca la cs asta numi gaseste Sv
Sus In jos
Wanted|Koko

Wanted|Koko


Numarul mesajelor : 75
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Jud.Alba Loc.Petresti

inka ceva cu care am dificultati Empty
MesajSubiect: Re: inka ceva cu care am dificultati   inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 9:08 am

sal sasuke iti dau eu un master.vdf foarte bun mai ai la mes daca nu dami add la suciumichi si dai un buzz si til trim k
ps faza cu mod_num.... scrie si dupa cv de genu it sot be ... si o cifra mare ca 30000000sau cv cu 3 daca da il ai dar nu e bun poti sa il stergi din cs si o sa il dowlandezi pe cel de pe sv care vroiai sa intr isi va mere k bye
Sus In jos
Sasuke

avatar


Numarul mesajelor : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 29
Localizare : jud.Botosani

inka ceva cu care am dificultati Empty
MesajSubiect: Re: inka ceva cu care am dificultati   inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:35 am

ms mult sa intri pe mess ca am sati zic ceva
Sus In jos
Continut sponsorizat





inka ceva cu care am dificultati Empty
MesajSubiect: Re: inka ceva cu care am dificultati   inka ceva cu care am dificultati I_icon_minitime

Sus In jos
 
inka ceva cu care am dificultati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt pentru cei care pot
» nu poti rata asa ceva
» CEVA SUPER SMECHER
» Asa ceva numa la romani e posibil
» [rezolvat]Ajutatima cu ceva plzz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Slobozia Counter-Strike Community :: Forum :: Anunturi/Stiri-
Mergi direct la: